środa, 30 września 2015

Czy oni mogą być jeszcze bardziej różni?Gucio to nasz wymarzony syn, oczywiście Kostek był również wymarzony, ale w pierwszych miesiącach życia dalece odbiegał on od naszych oczekiwań i marzeń ;)
Nasi bracia są od siebie tak różni, że czasem zastanawiam się, czy któryś z nich nie został podmieniony, oczywiście podejrzenie pada na Kostka ;)
Jeśli chodzi o różnice, to zaczynając od tego, że kostek w pierwszych miesiącach  swojego życia praktycznie nie spał, tylko ciągle płakał, to Gucio głownie śpi, praktycznie nie płacze. 
Jeśli chodzi o smoczek, kostek pluł nim i miał odruch wymiotny, Gucio to typowy ssak.
Ulubiona pozycja, kostek tolerował tylko pion, a usypianie musiało być INTENSYWNE, Gucio toleruje tylko pozycję horyzontalną i delikatne lulanie, w pionie się wkurza, odpycha i jęczy. Kostek do dzisiaj nie potrafi się skupić na jednej rzeczy, ciągle musi się ruszać, a najlepsza zabawa, to rozwalanie wszystkiego dookoła, Gucio potrafi przez 40 min. patrzeć się na karuzelę, która nie jest nakręcona!!!!! Kostuś ciągle jęczał i stękał, zresztą zostało mu to do dzisiaj, Guciu jest bardzo pogodnym dzieckiem, śmieszkiem :)
Niekwestionowanie łączy ich za to apetyt i łatwość przyjmowania pokarmu niezależnie od metody. Pierś, butelka, nie ma znaczenia, liczy się ilość i zawartość :)
Obaj są też  prześliczni :D
4 komentarze:

 1. Właśnie na to liczę, że moje drugie będzie nieco inne od pierwszego;P

  OdpowiedzUsuń
 2. bardzo się cieszę,że zaczęłaś znowu pisać bo brakowało mi wpisów na Twoim blogu. Ja też niedawno urodziłam drugiego syna - pierwszy wogóle nie ssał smoka a młody za to mam wrażenie ciągle by ze smokiem leżał bo inaczej marudzi...yyyyy mam nadzieję,że to taka jego potrzeba i nie będę miała później przez to problemów...

  OdpowiedzUsuń
 3. GRATULACJE dla pogodnego przystojniaka i jego mamy

  OdpowiedzUsuń
 4. a jak sprawdza Ci się chusta bo widziałam na zdjęciach że nosicie? zadowolona jesteś-polecasz?

  OdpowiedzUsuń