środa, 26 listopada 2014

jak wychować syna?

 
Jak wychować mężczyznę idealnego? Hmmm, no właśnie bardzo mnie to ciekawi, bo właściwie jaki jest dzisiaj mężczyzna idealny? Silny, a jednocześnie wrażliwy, prowadzący dom, chociaż to jednocześnie uznawane jest za słabość, musi robić karierę i mieć świetny kontakt z dziećmi, wysportowany a jednocześnie z bogatym wnętrzem, zadbany, ale nie za bardzo, no to właściwie jaki?

Szczerze przyznaję,  że nasi dziadowie mieli lżej, dzisiaj Ci biedni mężczyźni muszą się dwoić i troić a i tak zawsze jest źle.

W mediach dzisiaj spory rozrzut, od Mateusza Maga z Top Model po Ekskluzywnego Menela o wyglądzie drwala.
Najlepszym przykładem do naśladowania oczywiście jest tata, więc to tata musi dawać dobry przykład, ale w większości przecież to mamy spędzają czas z dziećmi i to one głównie wychowują, kształtują. I to właśnie one zostaną ocenione w przyszłości przez swoje synowe, to właśnie przyszłe  wybranki naszych małych synków ocenią naszą wieloletnią, ciężką pracę. Tak, tak drogie mamy, my przewijamy, przytulamy, całujemy, myjemy karmimy, denerwujemy się i odwalamy całą brudną robotę, a potem przyjdzie taka na gotowe i spije śmietankę. Nasza w tym głowa, aby ta śmietanka jednak jej smakowała i była słodka a nie kwaśna. Jestem dobrej myśli, bo moja śmietanka jest całkiem słodka i teściowa też :)3 komentarze:

  1. Uwielbiam twojego bloga!!! i oczywiscie tesknilam za wpisami :)

    OdpowiedzUsuń
  2. ja też i proszę więcej nas nie opuszczać :)

    OdpowiedzUsuń